Home »

Over ons

Wij geloven in een
gezond binnenklimaat
en maximale energiebesparing

Ook profiteren van onze kennis?

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van al onze ontwikkelingen.

Naam *

Wij geloven in een gezond binnenklimaat en maximale energiebesparing en vinden dat iedereen de keuze en de mogelijkheid moet hebben om de kwaliteit van het binnenklimaat te optimaliseren. Daarom zijn wij in 2000 gestart met een uitgebreid onderzoek naar ventilatieprincipes wat in 2002 heeft geleid tot de eerste generatie decentrale warmteterugwinning (WTW) toestellen met ingebouwde sensorsturing. Deze eerste generatie is uitvoerig getest en zo ontstond in 2005 ClimaRad. Nu ruim 16 jaar later brengen wij onze jarenlange ervaring en kennis van ventilatie en verwarming dagelijks in de praktijk.

Door onze ervaring en het continue investeren in kennis, producten en mensen, zijn we in de loop der jaren uitgegroeid tot de grootste producent van decentrale ventilatieconcepten met WTW in Nederland. Alhoewel alles om ons heen steeds verandert is ons doel, het produceren van intelligente decentrale ventilatiesystemen waarbij het milieu en het welzijn van de mens centraal staan, altijd gelijk gebleven.

Onze producten zijn energiezuinig, betrouwbaar, comfortabel en onderhoudsvriendelijk. Wij leveren niet alleen het product, maar bieden tevens een sterke ondersteuning, zowel qua voortraject, implementatie als tijdens het na-traject, in de markt. Daarnaast voorzien we de klant van goede productdocumentatie en advies bij het uitwerken van ventilatieconcepten.

Ons team

Ralph Liedenbaum
Ralph Liedenbaum
Commercieel Directeur
Mobiel: +31 (0)6 - 53 473 676
liedenbaum@climarad.com
Jacco Rijnvis
Jacco Rijnvis
Commercieel Manager West-Nederland
Mobiel: +31 (0)6 - 51 381 672
rijnvis@climarad.com
Rick Mathijssen
Rick Mathijssen
Commercieel Technisch Adviseur Zuid-Nederland
Mobiel: +31 (0)6 - 55 363 618
mathijssen@climarad.com
Rolf-Jan Hans
Rolf-Jan Hans
Projectmanager Oost-Nederland
Mobiel: +31 (0)6 - 53 473 674
hans@climarad.com
Klaas Geugjes
Klaas Geugjes
Projectmanager West-Nederland
Mobiel: +31 (0)6 - 12 914 729
geugjes@climarad.com
Maarten Bolkestein
Maarten Bolkestein
Senior medewerker Sales Support West-Nederland en Export
Telefoon: +31 (0)541 - 358 131
bolkestein@climarad.com
Niek Leeuw
Niek Leeuw
Medewerker verkoop binnendienst Zuid-Nederland
Telefoon: +31 (0)541 - 358 137
leeuw@climarad.com
Rob olde Scholtenhuis
Rob olde Scholtenhuis
Commercieel Technisch Adviseur & Verkoop binnendienst Noord/Midden-Nederland
Telefoon: +31 (0)541 - 745 851
oldescholtenhuis@climarad.com
Marcel Roijakkers
Marcel Roijakkers
Medewerker verkoop binnendienst Noord-Oost Nederland
Telefoon: +31 (0)541 - 358 134
roijakkers@climarad.com
Werken

Kantoorpand Katwijk voorzien van decentraal ventilatiesysteem

BEKIJK DEZE CASE
Zorg

Kantoortransformatie naar duurzaam zorggebouw Villa Verde Harderwijk

BEKIJK DEZE CASE
Wonen

Towercampus Pauwmolen Delft: decentraal klimaatsysteem maakt project financieel haalbaar

BEKIJK DEZE CASE

© Copyright 2017 ClimaRad B.V. Privacy Statement | SitemapContact | Disclaimer | Algemene voorwaarden